Noże motylkowe treningowe CS GO | extremewear.pl

CS: GO to popularna gra przeznaczona dla wielu graczy, którą pasjonują się miliony osób na całym świecie. Bez wątpienia jej największym znakiem rozpoznawalnym są noże motylkowe do wykonywania trików. Znane również jako balisong czy butterfly, idealnie sprawdzą się dla osób, które chcą zaimponować rozmaitymi trikami przed znajomymi. Umożliwia to unikatowy kształt tych noży oraz pewny chwyt w dłoni. W sklepie extremewear.pl można znaleźć szeroką ofertę noży motylkowych, zarówno tych treningowych, jak i tych przeznaczonych dla bardziej wprawionych użytkowników.
Noże motylkowe treningowe CS GO

Czym cechuje się nóż motylkowy CS GO?

Wiele osób błędnie uważa, że największą rolę podczas wyboru noża motylkowego odgrywa cena. Nie jest to prawda, bowiem wiele innych czynników decyduje o jakości balisong’a. Przede wszystkim wyróżnia się głownia, która w przypadku modeli składanych ma od 7,5 do 10 cm. Szlif może być wysoki, co zwiększa możliwości tnące. Można również zdecydować się na dłuższy szlif wklęsły, całość jest jednak wtedy mniej wytrzymała. Kolejnym elementem jest rękojeść, która przede wszystkim musi być lekka, najlepiej z aluminium lub włókna szklanego, co znacznie ułatwi wykonywanie trików.

Jaki nóż do trików wybrać?

W sklepie extremewear.pl można znaleźć szeroki asortyment noży motylkowych, jednak przy wyborze konkretnego modelu należy kierować się przede wszystkim poziomem zaawansowania. Dla osób początkujących najlepiej sprawdzą się modele z tępą głownią, dzięki którym szybko będzie można poznać nowe triki. Z kolei bardziej zaawansowani użytkownicy najchętniej sięgają po noże profesjonalne, które cechują się dużą trwałością. W sklepie niezwykle dużą popularnością cieszą się zwłaszcza noże wzorowane na grze CS: GO.

Gdzie kupić karambit nóż motylkowy?

Noże motylkowe to produkty, po które niezwykle chętnie sięgają fani militariów oraz gry CS: GO. Aby jednak mieć pewność, że balisong przetrwa próbę czasu i pomoże w poznaniu nowych trików, warto sięgać wyłącznie po jakościowe produkty. Ofertę takich noży motylkowych przygotował sklep extremewear.pl, który oferuje modele przeznaczone dla początkujących, jak i profesjonalistów. Co ważne, nóż motylkowy wzorowany na te występujące w CS: GO z pewnością okaże się idealnym prezentem dla fana tej produkcji.